Reisgids De weg van de Hoop

Elke zondag, vanaf 22 februari ben je op reis gegaan. Je legde de weg van de hoop af; 40 dagen lang. En je eindbestemming? Dat was 1e Paasdag! Jullie waren met vele aanwezig in de dienst. Hartstikke goed!

Op je route  was een reisgids heel handig. Een reisgids is eigenlijk een soort boekje vol informatie. Het helpt je om leuke, interessante en mooie plekken te ontdekken als je op reis gaat. In een reisgids staan allemaal dingen die je kunt doen en zien, alsof het een schatkist is vol ideeën.
In een reisgids vind je bijvoorbeeld:
  • Tips voor onderweg
  • Weetjes over de plek waar je bent
  • Handige informatie over de plek waar je naar toe gaat
Het is dus een beetje alsof je een slimme vriend meeam die alles al weet over de plek waar jij heen gaat.

Tijdens de 40 dagen heb je je paspoort meegenomen, die je nu weer op kunt bergen. De reis is voorlopig voorbij. Alhoewel; het volgende feest is al weer onderweg. Pinksteren! 



Lees en doe je mee?
 

De zondagse reisgids

Leuk dat je de weg van de hoop bewandeld hebt.  Onze reis begon in de woestijn. Dat is niet altijd een fijne plek. Maar ook daar houden we hoop. Want God ging en gaat altijd met ons mee. De reis ging verder en we kwamen op een berg. Daar was je zo hoog, dat je ver kon kijken. Je zag dingen die je anders niet ziet. Dat vergeet je niet meer. Tijdens de reis kwamen we een waterput tegen. Daar kon je water drinken. Je kon er ook met iemand praten. En daarna ging je weer verder, op de weg van de hoop en zijn we in de lichtstad aangekomen. Daarna gingen we naar buiten en vierden we feest.  En op 1e Paasdag was het tijd om de tuin in te gaan.

Wat leuk ook, dat jullie met zo velen in de dienst van 1e Paasdag waren. Jullie hebben samen de weg van hoop bewandeld. 

Als afsluiter hebben de oudste kinderen van de Kindernevendienst o.l.v. Maurice en Jesse een lied gezongen. Top. Heel erg leuk en bedankt daarvoor. 




 

Bijbelverhalen komende zondagen

Kom je naar de Kindernevendienst? We hopen jullie natuurlijk ook de komende weken weer te zien tijdens de kerkdiensten en de kindernevendienst. 

Zondag 12 april Hij is er echt
Op de avond van de paasdag verschijnt Jezus aan zijn leerlingen. Tomas is er niet bij, hij zegt dat hij het niet kan geloven als hij Jezusniet zelf heeft gezien. Acht dagen later verschijnt Jezus nog eens en nu is Tomas er wel bij.

Zondag 19 april Die man bij het water
Een groep leerlingen van Jezus besluit te gaan vissen. De hele nacht vangen ze niets, maar tegen de ochtend staat Jezus op de oever. Hij zegt dat ze het net aan de andere kant moeten uitgooien. Daar vangen ze een net vol vissen.

Zondag 26 april Ik ben de deur
Jezus vertelt wat Hij voor mensen betekent. Daarvoor gebruikt Hij de beeldspraak van een schaapskooi: Jezus is de deur naar die schaapskooi.

Zondag 3 mei Ik ben de weg
Kort voor Pasen zegt Jezus tegen zijn leerlingen dat ze niet ongerust hoeven te zijn. Hij zal voor hen een plaats klaarmaken en daarna zullen zij met Hem meegaan. Jezus vertelt dat Hij de weg, de waarheid en het leven is en dat ze de Vader zien als ze Jezus zien.

Posters van de zondag

Tijdens het project zijn er mooie platen voorbij gekomen, die te maken hadden met het onderwerp van de zondag.

Jij hebt ze vast allemaal gezien.  Ook hier kun je de poster nog even goed bekijken. 

Weet jij de verhalen nog die er bij hoorden? Veel kijkplezier! 
      
×